LİMAN VE İNSAN
Sektörümüzdeki ülke liderliğimizi ve öncü rolümüzü, çalışan memnuniyetine verdiğimiz değer ile de sürdürerek en çok çalışılmak istenen liman olmayı hedefleriz.
Grubumuzu geleceğe taşıyacak, kurum değerlerimize sahip, nitelikli iş gücünü objektif değerlendirme yöntemleri ile işe almak, işini severek, keyifle yapan çalışanları şirket bünyesinde uzun yıllar tutmak, uygun eğitim programları ile geliştirmek için insan odaklı, yaratıcı, özgün insan kaynakları uygulamaları geliştirmeyi amaçlarız.

 

Bu hedef ve amacımıza ulaşmak için;
 

Çalışanlarımızın memnuniyet düzeylerini periyodik olarak ölçerek, gerekli alanlarda aksiyonlar alırız.
 

Açık, içten, sıcak ve güçlü iletişim kanalları oluştururuz.
 

Çalışanlarımızın değerli bir üye olarak geliştiğini hissetmelerini sağlayacak sistemler üretiriz.
 

Kişisel gelişimi, organizasyonel gelişim ve şirket performansının bir kaynağı olarak görür, anlamlı ve kalıcı gelişim için çalışanlarımıza yatırım yaparız.
Çalışanlarımızla başarmayı ilke ediniriz.
Çalışanlarımızı şirket imajımızı oluşturacak en önemli müşterilerimiz olarak görürüz. 
Manevi ve fiziki açıdan çalışanlarımızın kendini güvende hissetmelerine özen gösterir, ailemizin her üyesine güvenli bir çalışma ortamı sağlarız.
Tüm faaliyetlerimizde çalışan memnuniyeti ve kurumsal fayda dengesini gözetiriz.
Yeni fikirlerin önemine ve yaratacağı sinerjiye inanarak teşvik eder ve başarıları ödüllendiririz. Böylece yenilikçi kimliğimizi güçlendiririz.
Ailelerimizden güç alırız.
Tüm çalışanlarımızın büyük resmi gören, bütüne hakim ve bütünü sahiplenen, inisiyatif alan, geliştiğini hissedebilen, işlerini keyif ve sorumluluk bilinciyle yürüten bireyler olması için çaba gösterir, adalet ve fırsat eşitliği prensipleri ışığında yol alırız.
İşi sadece yapılan iş olarak görmeyiz, işin aynı zamanda çalışanımızın kendisi olduğu bilinciyle hareket ederiz.
Tüm süreçlerimizde Liman Hizmetleri Grubu İnsan Kaynakları olarak; çalışanlarımızın yol arkadaşı, iletişim köprüsü, gelişim danışmanı, yönetimin stratejik ortağı, denge merkezi ve rol modeli olarak yer alırız.
Biz zorluklara birlikte göğüs germenin, aile olmanın, kenetlenmenin, birlikte başarmanın, özverili çalışmanın, içtenliğin, ortak gururu paylaşmanın, inanmanın, sahiplenmenin, güvenin ve vefanın anlamını birlikte, yaşayarak öğrendik. Ailemize yeni katılan çalışma arkadaşlarımızla da bu değerleri paylaşarak geleceğe sağlam adımlarla ilerliyoruz.

  
© 2014 Limar Liman ve Gemi İşletmeleri A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ