01.08.2001
Arkas News Dergisi -
Limar'dan lojistik paylaşım

 

Lojistik hizmet olanaklarını, dünya limanlarında geçerli işletme sistemleri çerçevesinde, en çağdaş ve etkin biçimde projelendirerek sunan LİMAR Liman ve Gemi İşletmeleri A.Ş., ayrıca şirketlerin gerçekleştirdiği lojistik etkinlikleri de geliştirerek yeni bir boyuta taşıyor.

Bu çerçevede hazırlanan destek programlarının ilki 23 Mayıs 2001 tarihinde, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki şirketler için gerçekleştirildi. Sektörel bazdaki lojistik teknolojiler üzerine verilen brifingle başlayan günlük programda, Liman ve Gemi Operasyonları, Arkas Ulaştırma Terminal  Hizmetleri ve Schenker-Arkas depolama-lojistik olanakları yerinde tanıtıldı. Katılan şirketlerin temel lojistik gereksinimleri dile getirildi ve bu sorunların çözümüne yönelik öneriler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Önümüzdeki dönemde de sürdürülecek olan destek programları, şirketlerin lojistik açıdan ufuklarını genişletmelerine önemli katkılar sağlayacak. 
© 2014 Limar Liman ve Gemi İşletmeleri A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ